21 października 2021

DJG.COM.PL

Co ciekawego w sieci słychać?

iPhone

iPhone na zeszycie

Szkło ochronne do iPhone

iPhone wiedzą o nas wszystko. Są z nami, kiedy pracujemy. Kiedy kładziemy się spać leżą obok nas. Jeździmy z nimi na wakacje, nimi płacimy, utrwalamy piękne chwile i dzwonimy. Badacze z University of Pennsylvania udowodnili, że ludzie chętniej udzielają informacji na tematy osobiste za pomocą iPhone, niż stacjonarnego komputera albo laptopa. Kiedy łączymy się z małym cudeńkiem w ręku, łatwiej wyjawić nam nie tylko opinię na temat naszych relacji, ale też nie mamy problemu z podaniem wysokości zarobków.

IPhone – nasz przyjaciel


IPhone bardzo skupia w sobie naszą uwagę. Bardziej koncentrujemy się nad tym, żeby dokończyć pisaną wiadomość. To, jakie konsekwencje będzie miało jej napisanie, pozostaje sprawą drugoplanową. Słowa pisane mogą być odebrane różnie, dlatego ważne jest, co piszemy, jak i do kogo. Warto pamiętać, że to, co raz napisane w sieci zostaje już tam na wieki. To z kolei wiąże się z postrzeganiem nas przez innych, no i ma ogromne znaczenie w przypadku, kiedy marka osobista jest dla nas ważna. Bliski związek z iPhone sprawia, że czujemy się z nim bezpiecznie. To, że mamy go przy sobie uspokaja a czasem i przynosi pocieszenie. Gdy piszemy na iPhone, to czujemy się tak, jakbyśmy byli w strefie swojego komfortu, w strefie bezpiecznej. To nie pozostaje bez znaczenia na skłonność do otwierania się przed innymi.

Szkło ochronne dla iPhone

Jako, że nasz iPhone to tak bliskie nam urządzenie to wymaga specjalnego zabezpieczenia ekranu przed stłuczeniem. Najlepszym rozwiązaniem wydaje się szkło ochronne.

Szkło ochronne na iPhone
Szkło ochronne na iPhone 7 Plus trzymanym w ręku.

Takie szkło ochronne dla iPhone zdecydowanie powinno być hartowane. Hartowanie szkła ochronnego sprawia, że zyskuje ono wytrzymałość i zniesie upadki z wyższej wysokości.

Na rynku dostępna jest cała masa szkieł ochronnych do naszych smartfonów. Duża ich część pochodzi z Chin i może być kiepskiej jakości. Lepiej zainwestować w dobrej jakości ochronne szkło hartowane – mówi Pan Jacek z conwin.pl

Czym się różnią ochronne szkła hartowane od siebie?

Jako, że na rynku mamy całą masę szkieł ochronnych do iPhone, w przeróżnych cenach to czymś one jednak muszą się od siebie różnić.

Stopień dopasowania

Przede wszystkim różnica wynika ze stopnia dopasowania szkła ochronnego do naszego iPhone. Wyróżniamy szkła z zaokrąglonymi rogami, które pokrywają cały front urządzenia, jak i te płaskie – które nie pokrywają całego ekranu.

Szkło hartowane na ekranie iPhone 5S.

Grubość szkła ochronnego

Kolejnym parametrem na który należy zwrócić uwagę jest grubość szkła ochronnego. Najcieńsze szkła ochronne do iPhone to 0,2 mm, te najgrubsze potrafią mieć nawet 0,5 mm.

Stopień hartowania – czyli twardość szkła

Dobrej jakości szkło ochronne do iPhone będzie się wyróżniało twardością 9H. Na rynku dostępne są też mniejsze twardości na które w ogóle nie warto zwracać uwagi. Dobre szkło hartowane to szkło 9H.

Podsumowanie


IPhone powie nam prawdę. Nasze telefony mają coraz większy wpływ na nasze zachowania. One są coraz bardziej smart. Rynek nieustannie dostosowuje je do naszych potrzeb. Pytanie, jakie tylko pozostaje sobie zadać, jest jedno. Skoro smartfony są mądrzejsze, czy my stajemy się bardziej ograniczeni? No cóż, niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie. Jedno jest pewne, bez iPhone nie da się już egzystować normalnie.
. 😉

Artykuł powstał we współpracy z conwin.pl