7 lipca 2022

DJG.COM.PL

Co ciekawego w sieci słychać?

Psi fryzjer

Psi fryzjer zajmuje się strzyżeniem i pielęgnacją psów. Osoba taka ma odpowiednie przeszkolenie i doświadczenie w wykonywaniu swojego zawodu. Psi fryzjerzy, to nierzadko pasjonaci i osoby, które kochają wszystkie psy – nie tylko swojego domowego czworonoga.

Na pierwszą wizytę u fryzjera dla psów warto zapisać się przed 6 miesiącem życia naszego pupila. Pierwsza wizyta, to wizyta zapoznawcza i polega na oswojeniu pieska z fryzjerem dla psów oraz zapoznaniem się z salonem. Pierwsza wizyta to też często pierwsza profesjonalna kąpiel.

Psi fryzjer.

Ile kosztuje wizyta u psiego fryzjera?

Ceny kształtują się bardzo różnie. Wszystko zależy przede wszystkim od wielkości psa oraz długości sierści jaką posiada. Posiadacze mniejszych piesków z reguły płacą mniej, a właściciele dużych psów, czyli przykładowo Bernardynów i Owczarków trochę więcej.

Osobom, które regularnie korzystają z psiego fryzjera przysługują przeważnie zniżki i rabaty. Warto więc korzystać z jednego i sprawdzonego fryzjera. Nasz piesek będzie spokojniejszy, a i nam zostanie trochę więcej w portfelu.