7 lipca 2022

DJG.COM.PL

Co ciekawego w sieci słychać?

Aranżacja wnętrz: Korzyści z pomalowania ścian na biało

Choć jest tyle możliwości co do wyboru kolorów ścian, to wciąż popularna jest biel. Ta neutralna, jasna barwa wybierana jest nie tylko przy stylu skandynawskim. Wybiera się ją, nawet kiedy jeszcze nie wiadomo, w jakim stylu urządzi się wnętrza swojego mieszkania. Wybór tego koloru to mnóstwo korzyści. Biała farba do ścian sprawi, że wnętrze będzie jasne, pogodne i przestronne. Lepiej niż inne kolory farb odbijać będzie promienie słoneczne.


Tak pomalowane ściany to dobra decyzja zawsze, kiedy ważne jest, by powiększyć optycznie jakieś pomieszczenie. To nie dotyczy jedynie małych powierzchni. Można wybrać białe ściany przy średnich czy dużych wnętrzach, aby nadać im maksimum przestronności. Biel to także wrażenie świeżości. Jeśli wnętrza mają być jasne, pogodne i świeże, to ten kolor jest dobrym tłem dla stworzenia takich aranżacji. Wtedy także biały jest sufit, a meble są jasne. Ciemniejsze meble też doskonale będą przy takich ścianach wyglądać. Bardzo dobrym wyborem jest biała farba do ścian także dla osób praktycznych. To neutralny kolor. Wnętrze będzie można urządzić w dowolny sposób i dodać mu dowolny inny kolor. Jeśli zapragnie się zmienić aranżację, to nie trzeba będzie znów malować ścian.

Jeśli nie wiesz w jaki sposób udekorować pomieszczenie, to zapraszam do zapoznania się z z ofertą firmy EM4HOME. Jest to firma z pogranicza aranżacji wnętrz i home stagingu – czyli przygotowania mieszkań i domów pod sprzedaż. Dom lub mieszkanie profesjonalnie urządzone i przygotowane do sprzedaży może osiągnąć cenę nawet 15% wyższą niż ten sam dom, który nie został przygotowany przez stylistę wnętrz.