9 sierpnia 2022

DJG.COM.PL

Co ciekawego w sieci słychać?

Twisto – rewolucja na czeskim rynku

Twisto stał się innowacyjnym sposobem płatności mobilnych podczas zakupów, zwiększając bezpieczeństwo i wygodę. Dzięki tej aplikacji możemy zamówić nasze produkty i zapłacić za nie później. Płatności możesz dokonywać na całym świecie, karta płatnicza oferuje przeliczenie transakcji na korzystnych kursach walut.


Jak to działa?

Rejestrujemy się na stronie Twisto, lub instalujemy aplikacje w telefonie. Zakładanie konta jest bardzo proste i zajmuje dosłownie 2 minuty. Zostaje nam przyznany bezpłatny miesięczny limit wydatków. Na koniec miesiąca zostają podsumowane nasze wydatki. Od tego czasu mamy 15 dni na zapłatę, bez żadnych konsekwencji.


Jakie są zalety płatności Twisto?

Zdecydowanie ułatwieniem jest fakt, że zakupy zrobimy szybko. Praktycznie jeden klik w naszej aplikacji i gotowe! Bez zbędnych formularzy i podawania wrażliwych danych, bez konsekwencji.Twoje zamówienie jest w gotowości, a Ty płacisz za nie w przeciągu 21 dni. Będąc w sklepie lub miejscu publicznym nie musisz się martwić o logowanie na stronę banku czy podawania danych karty. Z Twisto zrobisz bezpieczne zakupy. Kolejnym dużym plusem jest komfort zakupów, nikt przecież nie lubi kupować kota w worku. Aplikacja pozwala nam sprawdzić produkt zanim za niego zapłacimy. Twisto jest w pewnym rodzaju poduszką finansową, gdzie co miesiąc możesz korzystać z niego zupełnie za darmo w razie nagłego wydatku. Jeśli potrzebujesz więcej czasu na spłacenie wydatku, możesz przesunąć płatność poprzez aplikację.


Co zyskujemy?


Niewątpliwie mamy pełną kontrolę nad wydatkami. Aplikacje oferuje dzienne i miesięczne podsumowanie naszych wydatków z podziałem na kategorie. Nie płacimy żadnych prowizji za przewalutowanie i korzystanie z kursu wymiany walut. Plusem jest łatwość w robieniu zakupów internetowych, jeden klik i gotowe! Twisto stanowi więc nowoczesne rozwiązania, połączeniu wielu zalet banków w jednej aplikacji. Uproszczone są formalności do minimum i oszczędność naszego czasu wzrasta, a jak wiadomo czas to pieniądz.


Czy warto?


Uważam, że tak- zyskujemy całkowicie darmową i nowoczesną kartę płatniczą. Fizyczna karta różni się od pozostałych swoim designem, świadczącym o nowoczesności i czymś niespotykanym. Nie ma na niej wydrukowanego kodu zabezpieczającego CVC, co sprawia, że czujemy się bezpieczniej podczas, gdy zgubimy kartę. Kurs wymiany walut jest dla nas korzystniejszy, niż mięliśmy wymieniać walutę w kantorze, co więcej nie zostaje naliczona prowizja.Fenomen aplikacji to niewątpliwie decydowanie czy chcesz za zakup zapłacić od razu, czy odroczyć płatność.