W CENIE PEŁNA OBSŁUGA!

KPiR od 250 zł + VAT

Spółka z o.o. od 500 zł + VAT

Usługi księgowe Warszawa Bielany, Praga, Wola, Żoliborz

Bez prawidłowo prowadzonej księgowości niemożliwe byłoby prowadzenie żadnej działalności. Prawidłowe, spójne i komplementarne usługi związane z prowadzeniem dokumentacji księgowej i rozliczeniowej umożliwiają zapanowanie nad całą tzw. „papierologią”, której nie da się uniknąć, prowadząc firmę.

Oferta usług księgowych świadczonych przez biura rachunkowe jest bardzo bogata i w zasadzie każde biuro może świadczyć zupełnie inny zakres wykonywanych działań oraz stopień ich złożoności. Niektóre biura posiłkują się, oferując nawet polisy lub ubezpieczenia. Pokazuje to, jak szerokie spektrum działań może prowadzić biuro rachunkowe.

Nasza firma skupia się jednak na działaniach stricte księgowych i rachunkowych. Dzięki temu mamy jasny pogląd na najnowsze techniki oraz sposoby świadczenia usług księgowych, a także możemy skoncentrować się na dostarczaniu naszych usług na najwyższym poziomie.

Podczas 20-letniej działalności w mieście Warszawa nasza oferta ciągle ewoluowała, dostarczając klientom to, czego oczekują. Polecamy nasze najpopularniejsze usługi księgowe.


Usługi księgowe - spis

Na wstępie zaznaczymy, że świadczone przez nasze biuro usługi księgowe prowadzone są w sposób w pełni skomputeryzowany. Dzięki temu każde z naszych działań może przebiegać niepomiernie szybciej, oferując maksimum wygody zarówno klientom, jak i nam. Do najczęściej świadczonych usług księgowych przez nasze biuro zaliczamy:

 • komputerowe prowadzenie rachunkowości;
 • prowadzenie spraw kadrowo-płacowych;
 • deklaracje ZUS [przekaz elektroniczny];
 • bieżące oraz roczne deklaracje podatkowe;
 • sporządzanie przelewów podatkowych i płacowych;
 • kontakt z Urzędem Skarbowym, ZUS, GUS;
 • sporządzanie bilansów;
 • pomoc przy rozpoczynaniu działalności;
 • wyprowadzanie zaległości;
 • porady podatkowe;
 • sporządzanie wniosków kredytowych.

Oferujemy również pośrednictwo między ZUSem, Urzędem Skarbowym, GUSem lub innymi instytucjami państwowymi, a klientem. Nasza działalność skupia się wokół skutecznego rozliczania i obliczania podatków oraz księgowania dokumentów. Stawiając na nasze biuro rachunkowe wraz z profesjonalnymi, rzetelnie świadczonymi usługami, uzyskują Państwo również dostęp do naszego ponad 20-letniego doświadczenia branżowego.


DJG usługi księgowe - podstawy określania cennika

Ceny usług księgowych świadczonych przez nasze biuro uzależnione są od kilku zmiennych. Kwoty świadczonych przez nas usług są zryczałtowane (określone odgórnie, bez dodatkowych opłat). Na określenie cen świadczonych Państwu usług składają się takie czynniki jak zakres wymaganych przez Państwa przedsiębiorstwo usług (pomagamy w ich określeniu), ilości pracowników zatrudnianych przez Państwa firmę, uśrednionej ilości generowanych dokumentów do rozliczenia (w ich skład możemy zaliczyć dokumenty kasowe, faktury kosztowe, faktury sprzedażowe, wyciągi bankowe itd.). Na finalną cenę świadczonych przez nasze biuro usług wpływa również forma prowadzonej przez Państwa działalności.


Zapraszamy do kontaktu firmy z Warszawy z dzielnic m.in. Warszawa Bielany, Praga, Wola, Żoliborz.