W CENIE PEŁNA OBSŁUGA!

KPiR od 250 zł + VAT

Spółka z o.o. od 500 zł + VAT

Biuro rachunkowe Warszawa Bielany, Praga, Wola, Żoliborz

Wybór biura rachunkowego to obecnie nie lada problem. Rynek pełen jest wielu działalności prowadzonych przez różnych stażem i wykształceniem księgowych. Nie pomaga również strach, który wiąże się z oddaniem w ręce osób trzecich dokumentów oraz rozliczeń. Jeden błąd w dokumentach może być opłakany w skutkach.
Podpowiemy Państwu, jak dobrze wybierać biuro rachunkowe w Warszawie np. w dzielnicy Bielany, Praga, Wola, Żoliborz, czym kierować się podczas wyboru, a także, na co zwracać uwagę.


Biuro rachunkowe - kwalifikacje

Najważniejszą kwestią, która od razu może powiedzieć nam, z jakimi biurem rachunkowym mamy do czynienia, są jego kwalifikacje. Do kluczowych należy certyfikat księgowy uzyskiwany od Ministra Finansów. Warto dokładnie zapoznać się z tym dokumentem i zwrócić uwagę na jego ważność oraz autentyczność.

Oczywiście nasze biuro rachunkowe posiada ważny certyfikat księgowy. LICENCJA Ministra Finansów nr 4507/97

Kolejną rzeczą, na którą można zwrócić uwagę podczas konfrontowania kwalifikacji biura rachunkowego, jest sprawdzenie czynności objętych ubezpieczeniem. Warto sprawdzić, czy biuro ubezpiecza również prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów, czy rozliczenia z ZUSem. Ubezpieczenia tych oraz innych działań skutkują ochroną Twoich interesów (a dokładniej wypłacie Ci odszkodowania) w przypadku, gdy biuro popełni błąd.


Biuro rachunkowe - podejście do klienta

Bardzo ważne jest pierwsze wrażenie. Obecnie według badań i ankiet, do klientów najlepiej podchodzą małe i średnie biura. W ogromnych sieciach i molochach Twoja firma może być traktowana całkowicie przedmiotowo i być zauważana przez pryzmat zestawienia cyferek. Ciężko będzie wypracować dobry kontakt i relacje między Tobą a księgowymi.
Prowadzenie księgowości w małych i średnich biurach księgowych pozwoli na sprawniejsze załatwianie spraw i rozliczanie dokumentów. Księgowy zajmujący się Twoją firmą po pewnym czasie pozna Twoje predyspozycje, wymagania lub inne cechy szczególne, dzięki czemu współpraca będzie przebiegać milej i sprawniej.

Biuro rachunkowe - zakres działania

Wiele biur poza podstawową działalnością księgową, oferuje również ubezpieczenia, polisy i tego typu podobne rzeczy. Marka broni się sama, a biuro rachunkowe z prawdziwego zdarzenia będzie świadczyć wyłącznie usługi księgowe na najwyższym poziomie. Dzięki temu nie będzie musiała trudnić się inną działalnością.
Nasza firma oferuje pełny pakiet usług związanych z księgowością. Nasza oferta jest jasna, kompleksowa i składa się z komplementarnych usług.

Działamy za pomocą bezpiecznego systemu komputerowego, dzięki czemu obsługa jest sprawna, szybka i bez zbędnych zawirowań. Twoje dane są bezpieczne, a my możemy skupić się na solidnej pracy. Jesteśmy również elastyczni i odznaczamy się proaktywnym podejściem do klienta. W ramach naszej obsługi na życzenie dojeżdżamy do klienta oraz jesteśmy w pełni dostępni i otwarci na wszelkie pytania klientów. Nasi pracownicy to doświadczeni i licencjonowani księgowi ze wszelkimi niezbędnymi uprawnieniami.


Zapraszamy do kontaktu firmy z Warszawy z dzielnic m.in. Warszawa Bielany, Praga, Wola, Żoliborz.